Nowa baza Rajdu Nadwiślańskiego

Nowa baza Rajdu Nadwiślańskiego

2024-04-03 Opublikowano autor Rajd Nadwiślański

Tegoroczny Rajd Nadwiślański to nie tylko częściowo nowe trasy odcinków specjalnych, ale także nowa lokalizacja strefy serwisowej, biura prasowego i biura rajdu. W maju organizatorów i zawodników będzie gościć nowoczesna Hala widowiskowo-sportowa przy ulicy Lubelskiej 59.

Hala widowiskowo-sportowa w Puławach jest jednym z głównych obiektów treningowych, powstałym z myślą o m.in. piłkarzach ręcznych klubu KS AZOTY-Puławy S.A., a także rozgrywaniu meczów drużyn – siatkówki oraz koszykówki. Obiekt wyróżnia się imponującą konstrukcją, nowoczesną technologią.

Imponujący obiekt sportowy wyposażony jest w salę do sportów walki, siłownię i pomieszczenia odnowy biologicznej. Zarówno projekt, jak i cała koncepcja spełnia najwyższe wymogi jakościowe, wyróżniając się dynamiczną, nowoczesną bryłą i dużą powierzchnią użytkową.

Co ciekawe, puławska hala ma największą powierzchnię parkietu w Polsce oraz jedną z największych w Europie.  Uwzględnia się tu powierzchnię parkietu, który znajduje się także pod składanymi trybunami. Dzięki temu, po ich złożeniu, tworzy się miejsce dla dwóch pełnowymiarowych boisk do piłki ręcznej, co znacząco ułatwia przeprowadzanie treningów.

REKLAMA