Ruszyły zgłoszenia do Rajdu Nadwiślańskiego

Ruszyły zgłoszenia do Rajdu Nadwiślańskiego

2024-04-17 Opublikowano autor Rajd Nadwiślański

Od 17 kwietnia można składać formularze zgłoszeniowe do tegorocznego Rajdu Nadwiślańskiego. Impreza organizowana przez Automobilklub Polski jest w tym sezonie II rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Historycznych Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski.

Rajd Nadwiślański tradycyjnie odbędzie się na asfaltowych trasach zlokalizowanych wokół Puław. Łącznie zawodnicy przez dwa dni będą mieli do pokonania dziesięć odcinków specjalnych o długości blisko 135 kilometrów. Nowością jest lokalizacja bazy rajdu, w tym strefy serwisowej, biura rajdu i biura prasowego. W tym roku po raz pierwszy Rajd Nadwiślański zagości bowiem na terenie Hali widowiskowo-sportowej w Puławach, przy ulicy Lubelskiej 59.

Zgodnie z zapisami Regulaminu Uzupełniającego pierwszy termin zgłoszeń do imprezy mija we środę, 1 maja o godzinie 24:00. Drugi termin upływa w sobotę, 4 maja, analogicznie o północy.

Formularze zgłoszeniowe, linki do logowania dla zawodników posiadających licencję PZM oraz wnioski o wspólne, sąsiadujące lub powiększona stanowisko serwisowe znajdują się w zakładce ZAWODNICY. Także tu znajdują się katalogi aplikacji SPORTITY z Regulaminem Uzupełniającym oraz na bieżąco aktualizowanymi dokumentami.

W dziale ZAWODNICY znajdziecie także szczegółowe mapy całego Rajdu Nadwiślańskiego 2024, odcinka testowego i wszystkich OS.

REKLAMA